Team sport

team sport

ANATOMICKY TVAROVANÁ ŠPORTOVÁ PONOŽKA

Ľahký úplet v nártovej časti z CoolMaxu a ochranná výstielka v chodidlovej časti zabezpečujú transport vlhkosti a dokonalý komfort aj pri náročnejších aktivitách.

Vhodné pre kolektívne športy, inline, aktívny pohyb…

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
CoolMax: 68%
Bavlna: 20%
Polyamid: 10%
Lycra: 5%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Anatomicky tvarovaná športová ponožka.
Ľahký úplet z CoolMaxu v nártovej časti (1) napomáha odvodu vlhkosti z chodidla. Bavlnený froté vankúš na špičke, päte a chodidle (2) zabezpečuje ochranu chodidla proti vzniku pľuzgierov a predlžuje životnosť ponožky. Elastické sťahovanie v chodidle (3) zabraňuje nežiadúcemu pootočeniu ponožky pri aktívnom pohybe. Plochý šev na špici (4) ktorý netlačí.  Elastické prispôsobenie sa a obopnutie nohy (5).
Vhodné pre kolektívne športy, inline, aktívny pohyb…

teamsport-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

CoolMax:
Syntetické vlákno, ktoré vďaka svojej špeciálnej konštrukcii a tvaru poskytuje perfektnú rovnováhu, pocit sucha a vzdušnosti. Odsáva vlhkosť z pokožky a odvádza ju cez tkaninu na vonkajší povrch. Eliminuje telesný zápach a napomáha chladnej, suchej a príjemnej telesnej klíme.
Bavlna:
Česaná bavlna je kvalitný prírodný materiál, veľmi jemný, vzdušný, príjemný na dotyk, s dobrou tvarovou stálosťou a vysokou absorpčnou schopnosťou.
Polyamid:
Odolné, veľmi pružné, oderuvzdorné a ľahko tvarovateľné syntetické vlákno. Vysoká pevnosť a nízka nasiakavosť.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.