Run race

run race

ŠPORTOVÁ SPEVNENÁ PONOŽKA

Použitím špeciálneho polyesterového vlákna CoolMax a antibakteriálneho polypropylénu Siltex je spolu s dokonalým odvodom vlhkosti zaručená aj vysoká pevnosť a životnosť ponožky pri aktívnom pohybe.

Vhodné na beh, cyklistiku, aktívny šport.

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
CoolMax: 68%
Siltex: 15%
Polyamid: 12%
Lycra: 5%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Športová spevnená ponožka.
Ľahký úplet z CoolMaxu (1), ktorý zabezpečuje transport vlhkosti, je v chodidle a nad pätou spevnený antibakteriálnym polypropylénom (2), čím je dosiahnutá vyššia pevnosť a funkčnosť úpletu. Froté vankúš na špičke a päte (3) zabezpečuje ochranu chodidla a predlžuje životnosť. Elastické sťahovanie (4) zabraňuje nežiadúcemu pootočeniu ponožky pri aktívnom pohybe. Plochý šev na špici (5) ktorý netlačí. Dvojitá manžeta (6) zabezpečuje dokonalé elastické priľnutie.
Vhodné na beh, cyklistiku, aktívny šport.

run-race-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

CoolMax:
Syntetické vlákno, ktoré vďaka svojej špeciálnej konštrukcii a tvaru poskytuje perfektnú rovnováhu, pocit sucha a vzdušnosti. Odsáva vlhkosť z pokožky a odvádza ju cez tkaninu na vonkajší povrch. Eliminuje telesný zápach a napomáha chladnej, suchej a príjemnej telesnej klíme.
Polypropylen:
Je ľahké a vzdušné syntetické vlákno. Je veľmi pevné a pružné. Vďaka svojej nulovej absorpcii je schopné odvádzať vlhkosť z povrchu chodidla. Má výborné izolačné vlastnosti a nízku hmotnosť.
Polyamid:
Odolné, veľmi pružné, oderuvzdorné a ľahko tvarovateľné syntetické vlákno. Vysoká pevnosť a nízka nasiakavosť.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.