Run race merino

run race merino

ŠPORTOVÁ SPEVNENÁ PONOŽKA

Ľahký vlnený úplet z prírodného vlákna Merino doplnený antibakteriálnym polypropylénom Siltex poskytuje nielen mimoriadny komfort vďaka vynikajúcej termoregulačnej schopnosti a zaručuje transport vlhkosti z povrchu chodidla, ale zvyšuje aj pevnosť a životnosť ponožky pri aktívnom pohybe.

Vhodné na beh, cyklistiku, aktívny šport.

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
Merino wool: 68%
Siltex: 15%
Polyamid: 12%
Lycra: 5%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Športová spevnená ponožka.
Ľahký vlnený úplet z prírodného vlákna Merino (1), vďaka vynikajúcej termoregulačnej schopnosti zaručuje transport vlhkosti, je v chodidle a nad pätou spevnený antibakteriálnym polypropylénom (2), čím je dosiahnutá vyššia pevnosť a funkčnosť úpletu. Froté vankúš na špičke a päte (3) zabezpečuje ochranu chodidla a predlžuje životnosť. Elastické sťahovanie (4) zabraňuje nežiadúcemu pootočeniu ponožky pri aktívnom pohybe. Plochý šev na špici (5) ktorý netlačí. Dvojitá manžeta (6) zabezpečuje dokonalé elastické priľnutie.
Vhodné na beh, cyklistiku, aktívny šport.

run-race-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

Merino vlna:
Najdokonalejšie prírodné vlákno. Je veľmi jemné, ľahké, priedušné, a má vynikajúcu termoregulačnú schopnosť. Poskytuje mimoriadny komfort aj pre najcitlivejšiu pokožku. Vlnené vlákno je antibakteriálne a chráni pred UV žiarením.
Polypropylen:
Je ľahké a vzdušné syntetické vlákno. Je veľmi pevné a pružné. Vďaka svojej nulovej absorpcii je schopné odvádzať vlhkosť z povrchu chodidla. Má výborné izolačné vlastnosti a nízku hmotnosť.
Polyamid:
Odolné, veľmi pružné, oderuvzdorné a ľahko tvarovateľné syntetické vlákno. Vysoká pevnosť a nízka nasiakavosť.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.