Compress active

compress active

KOMPRESNÁ PODKOLIENKA

Špeciálna konštrukcia a tlakové zóny podporujú prúdenie krvi vo svaloch a umožňujú rýchlejšie odbúravanie kyseliny mliečnej a tým zvyšujú výkon a urýchľujú regeneráciu.

Vhodné na cyklistiku, beh, kolektívne športy, fitnes, atletiku, regeneráciu, cestovanie…

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
Siltex (Polypropylen): 67%
Polyamid: 18%
Elastan: 15%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Kompresná podkolienka.
Špeciálna konštrukcia (1) a tlakové zóny (2) podporujú prúdenie krvi vo svaloch a umožňujú rýchlejšie odbúravanie kyseliny mliečnej a tým urýchľujú regeneráciu a zvyšujú výkon. Charakteristický je gradujúci tlak, najsilnejší vytvára úplet v oblasti chodidla a členku, smerom nahor tlak postupne slabne. Tým je podporované prúdenie krvi smerom do srdca, čím sa krv ľahšie okysličuje. Anatomické tvarovanie podkolienky a spevnených častí chodidla, froté špica a päta (3), umocňujú celkový efekt a poskytujú požadovaný komfort. Plochý šev (4) ktorý netlačí. Elastické prispôsobenie sa a obopnutie nohy (5).
Vhodné na cyklistiku, beh, kolektívne športy, fitnes, atletiku, regeneráciu, cestovanie…

compress-active-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

Polypropylen:
Je ľahké a vzdušné syntetické vlákno. Je veľmi pevné a pružné. Vďaka svojej nulovej absorpcii je schopné odvádzať vlhkosť z povrchu chodidla. Má výborné izolačné vlastnosti a nízku hmotnosť.
Polyamid:
Odolné, veľmi pružné, oderuvzdorné a ľahko tvarovateľné syntetické vlákno. Vysoká pevnosť a nízka nasiakavosť.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.