bike sk

TENKÁ ŠPORTOVÁ PONOŽKA

Ľahký úplet z polyesterového vlákna CoolMax zaručuje transport vlhkosti z povrchu chodidla, čo je základným predpokladom pre podávanie maximálnych výkonov.

Vhodné na cyklistiku, beh, aktívny šport.

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
CoolMax: 80%
Polyamid: 15%
Lycra: 5%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Tenká športová ponožka.
Ľahký úplet z polyesterového vlákna CoolMax (1) zaručuje transport vlhkosti z povrchu chodidla, čo je základným predpokladom pre podávanie maximálnych výkonov. Tenká špica a päta z polyamidu predlžuje životnosť namáhaných častí ponožky (2). Elastické sťahovanie (3) zabraňuje nežiadúcemu pootočeniu ponožky pri aktívnom pohybe. Plochý šev na špici (4) ktorý netlačí. Dvojitá manžeta (5) zabezpečuje dokonalé elastické priľnutie.
Vhodné na cyklistiku, beh, aktívny šport.

bike-sk-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

CoolMax:
Syntetické vlákno, ktoré vďaka svojej špeciálnej konštrukcii a tvaru poskytuje perfektnú rovnováhu, pocit sucha a vzdušnosti. Odsáva vlhkosť z pokožky a odvádza ju cez tkaninu na vonkajší povrch. Eliminuje telesný zápach a napomáha chladnej, suchej a príjemnej telesnej klíme.
Polyamid:
Odolné, veľmi pružné, oderuvzdorné a ľahko tvarovateľné syntetické vlákno. Vysoká pevnosť a nízka nasiakavosť.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.