Bike life

bike life

TENKÁ ŠPORTOVÁ PONOŽKA

Ľahký úplet z polyesterového vlákna CoolMax zaručuje transport vlhkosti z povrchu chodidla, čo je základným predpokladom pre podávanie maximálnych výkonov.
Dĺžka lýtka 16 cm

Vhodné na cyklistiku, beh, aktívny šport.

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
CoolMax: 70%
Polyamid: 22%
Elastan: 8%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Tenká športová ponožka
Ľahký úplet z polyesterového vlákna CoolMax (1) zaručuje transport vlhkosti z povrchu chodidla, čo je základným predpokladom pre podávanie maximálnych výkonov. Tenká špica a päta z polyamidu predlžuje životnosť namáhaných častí ponožky (2). Elastické sťahovanie (3) zabraňuje nežiadúcemu pootočeniu ponožky pri aktívnom pohybe. Plochý šev na špici (4) ktorý netlačí. Elastický, anatomicky tvarovaný kompresný úplet v lýtku zaručuje perfektné obopnutie a priľnavosť (5).
Dĺžka lýtka 16 cm
Vhodné na cyklistiku, beh, aktívny šport. 

bike-life-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

CoolMax:
Syntetické vlákno, ktoré vďaka svojej špeciálnej konštrukcii a tvaru poskytuje perfektnú rovnováhu, pocit sucha a vzdušnosti. Odsáva vlhkosť z pokožky a odvádza ju cez tkaninu na vonkajší povrch. Eliminuje telesný zápach a napomáha chladnej, suchej a príjemnej telesnej klíme.
Polyamid:
Odolné, veľmi pružné, oderuvzdorné a ľahko tvarovateľné syntetické vlákno. Vysoká pevnosť a nízka nasiakavosť.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.