Ski junior

ski junior

LYŽIARSKA PODKOLIENKA

Svojím materiálovým zložením umožňuje transport vlhkosti z povrchu chodidla. Nohy zostávajú v suchom a príjemnom prostredí. Zvyšuje účinok vodonepriepustnej dýchajúcej obuvi. Napomáha k dokonalej kontrole a ovládaniu lyží.

Vhodné na turistiku a lyžovanie.

Farby:

Veľkosť:

Materiálové zloženie:
CoolMax. 45%
Merino wool: 28%
Polycolon: 12%
Polyamid: 10%
Lycra: 5%

TECHNICKÉ PARAMETRE

Lyžiarska anatomicky tvarovaná podkolienka.
Froté úplet z CoolMaxu v celej podkolienke (1) napomáha odvodu vlhkosti z chodidla. Vlnený froté vankúš na špičke a päte (2) zabezpečuje ochranu chodidla proti vzniku pľuzgierov a vytvára príjemnú klímu a tepelnú rovnováhu. Elastické sťahovanie v chodidle (3) a nad členkom zabraňuje nežiadúcemu pootočeniu podkolienky pri aktívnom pohybe. Plochý šev na špici (4) ktorý netlačí. Anatomicky tvarované spevnenie chodidla a lýtka (5). Elastický lem pod kolenom (6).
Vhodné na turistiku a lyžovanie.

ski-junior-drat

POUŽITÉ MATERIÁLY

CoolMax:
Syntetické vlákno, ktoré vďaka svojej špeciálnej konštrukcii a tvaru poskytuje perfektnú rovnováhu, pocit sucha a vzdušnosti. Odsáva vlhkosť z pokožky a odvádza ju cez tkaninu na vonkajší povrch. Eliminuje telesný zápach a napomáha chladnej, suchej a príjemnej telesnej klíme.
Merino vlna:
Najdokonalejšie prírodné vlákno. Je veľmi jemné, ľahké, priedušné, a má vynikajúcu termoregulačnú schopnosť. Poskytuje mimoriadny komfort aj pre najcitlivejšiu pokožku. Vlnené vlákno je antibakteriálne a chráni pred UV žiarením.
Polycolon:
Špeciálne vyvinuté multifunkčné polypropylénové vlákno vyznačujúce sa nulovou absorpciou, výbornými izolačnými vlastnosťami a nízkou hmotnosťou. Odvádza vlhkosť a udržuje tepelnú rovnováhu pri nízkej aj vysokej vonkajšej teplote.
Lycra:
Je syntetické polyuretánové vlákno. Svojou vysokou pružnosťou, elasticitou, tvarovou stálosťou a lepšou priľnavosťou udržuje ponožky stále v pôvodnom tvare.